Ухилянт за тиждень став багатодітним батьком. Але втекти за кордон не вдалося

Прикордонники затримали 30-річного ухилянта, який намагався втекти з України, використовуючи для цього статус багатодітного батька і фальшиві документи. Крім того, він намагався підкупити інспекторів паспортного контролю Держприкордонслужби.

Інцидент стався у пункті пропуску "Могилів-Подільський" на Вінниччині. Чоловік подав на паспортний контроль документи на чотирьох дітей. Разом з документами поклав 1000 доларів. Він сподівався, що як багатодітний батько зможе безперешкодно виїхати з України.

Прикордонники перевірили чоловіка по електронних базах і з'ясували, він є батьком лише однієї дитини, на яку з нього за рішенням суду стягуються аліменти. Щоб втекти за кордон, чоловік за тиждень перед цим уклав шлюб з багатодітною матір'ю. Але трьох дітей своєї нової дружини не всиновлював. Тож згідно із законом вони не перебували на його утриманні, а це означає, що чоловік не міг скористатися статусом багатодітного батька.

"Під час вивчення документів прикордонники з'ясували, що одне свідоцтво про народження дитини підроблене. Порушника передали співробітникам поліції", – розповідають у Південному регіональному управління Держприкордонслужби.

Правоохоронці завели на чоловіка справу відразу за двома статтями Кримінального кодексу. Його звинувачують у підроблені та використанні фальшивих документів, а також у спробі підкупу службових осіб. За такий злочин зловмисника можуть ув'язнити на 8 років з конфіскацією майна.

Источник: ukrayina.pl