Ютубера з Каліфорнії засудили до в’язниці за навмисне розбиття літака

Дмитро Сизов

Ютубера з Каліфорнії засудили до шести місяців федеральної в’язниці за нібито брехню федеральній владі під час розслідування літака, який він навмисно розбив, щоб зняти відео на YouTube.

107343311-1701792130435-220421-YouTuberPlane-snip-ac-830p-7070bd (1).webp (21 KB)

Згідно з угодою про визнання провини, поданою в Центральному окрузі Каліфорнії, чоловік, колишній олімпійський сноубордист Тревор Деніел Джейкоб, зняв відео-трюк на YouTube, щоб рекламувати гаманець від компанії, яка його спонсорувала. Він визнав себе винним у знищенні та приховуванні матеріального об’єкта з метою перешкоджання федеральному розслідуванню.

Джейкоб здійснив самостійний політ 24 листопада 2021 року в окрузі Санта-Барбара, Каліфорнія, і стрибнув з парашутом із літака з відеокамерою та палицею для селфі Після приземлення він пішов до місця аварії в національному лісі Лос-Падрес. Через два дні він повідомив Національній раді з безпеки на транспорті про аварію.

NTSB розпочало розслідування та повідомило Джейкобу, що він мав зберегти уламки літака та що відповідно до угоди про визнання провини агентство має їх побачити. Джейкоб нібито погодився повідомити NTSB про місцезнаходження, але кілька разів збрехав, коли слідчі запитували протягом наступних двох місяців.

У грудні 2021 року Джейкоб і його друг нібито зафрахтували гелікоптер, щоб доставити їх на місце катастрофи та повернути останки до Санта-Марії, Каліфорнія, де чекав пікап Джейкоба, після чого Джейкоб розрізав літак і викинув його на смітник у шматки та шматки. Пізніше того ж місяця відповідач опублікував відео на YouTube із записами з камер, які він поставив на літак, що розбився, і камеру, яку він тримав, коли стрибав з парашутом.

Кілька федеральних агентств, у тому числі Офіс генерального інспектора Міністерства транспорту США, Федеральна авіаційна адміністрація та NTSB, співпрацювали з Офісом прокурора США.