Юпітер приведе до успіху чотири знаки: кому пощастить найбільше

Жодна планета з усіх, що мають астрологічне значення, не здатна принести стільки позитивних змін, як Юпітер. Тож його перехід у знак Тельця 16 травня почав новий особливо вдалий цикл для деяких знаків.

Астрологи уже назвали цих щасливчиків. Дізнайтесь, чи є серед них ви.

Телець

Юпітер заходить у ваш знак, тож на вас чекає велике зростання за короткий проміжок часу. Він відкриває дороги, які раніше були заблоковані, і робить доступними можливості, про які ви давно мріяли. Якщо ви витратили минулий рік на роздуми та плани і зуміли відпустити своє минуле, планета винагородить вас за пророблену над собою роботу. Цей транзит може призвести до нових захопливих проєктів, стосунків та починань, тому переконайтеся, що відкриті до людей та до майбутнього. Але не забувайте, що разом із цим ви постанете перед ризиком великої кількості помилок – ставтесь до цього з легкістю, як до можливості отримати досвід.

Лев

Чи готові ви до компліментів, які уже починаєте отримувати. Всі знання, що ви накопичували останніми роками, підготували вас до поворотного моменту у кар’єрі. Юпітер благословить цю вашу сферу достатком, зростанням та процвітанням. Це може спонукати вас ставитись до своєї роботи серйозніше, ніж будь-коли раніше. Однак, щоб досягти того, чого ви хочете, вам можливо доведеться пожертвувати особистим життям – спілкуванням з друзями і стосунками, які ви переросли. Ви готові до того, що ваші амбіції стануть важливішими, ніж тиск минулого. І готові до кар'єри, про яку мріяли.

Скорпіон

Юпітер у Тельці надасть більше ваги вашим стосункам зі значущими людьми. Будь то шлюб, будь-які види партнерства, колишні коханні та навіть ворожнеча. Запитайте себе, чи дійсно ви отримували те, що вам потрібно від зв'язків, які ви вирішили розвивати? Чим більше ви будете прагнути від них чогось глибшого, тим більше отримаєте від Юпітера. Особливо міцною стане дружба. Людина, яка знаходиться поруч з вами, зможе змінити для вас весь світ. Об’єднуйтесь і підкоряйте небачені раніше вершини.

Водолій

Ваше серце Юпітер відкриє так широко, як ніколи раніше. Ви будете розвивати своє особисте життя за допомогою любові, ніжності та турботи про близьких. Поліпшуйте свій домашній простір, зближуйтесь з тими, хто особливо важливий для вас. Незалежно від того, йдеться про вашу кровну сім’ю чи тих людей, кого ви обрали самостійно, Юпітер у Тельці покаже вам, хто справді вартий бути завжди поруч. Цілком можливо, що ви повністю зміните своє оточення. Але не лякайтесь, у ваше життя прийдуть більш значущі люди, які дадуть вам багато любові та підтримки.

Источник: soc.obozrevatel.com