У Запоріжжі поховали родину з немовлям, яка загинула унаслідок ракетної атаки

У Запоріжжі 9 березня поховали молоду родину - Камілу, Іллю та 7-місячна Емілію Фурників, які загинули 2 березня внаслідок ракетного удару по місту. 

Про це передає кореспондент Укрінформу.

"Каміла з Пологівського району, нині окупованого села Вербове, Ілля - з Василівського району, села Жеребянки, яке теж в окупації. Познайомились у Запоріжжі, де разом вчились в авіаційному коледжі. Разом працювали на запорізькому підприємстві "Мотор Січ", але в різних цехах. 9 липня 2022 року в них народилась донечка Емілія", - розповіла тітка Каміли Тетяна.

Колеги Каміли говорять, що вона була світлою, розумною дівчиною. Прийшла на завод працювати одразу після навчання в коледжі.

"Перед війною пішла у відпустку, потом у декрет. Дуже раділа і ми за неї. Ми дуже переживали, коли вона опинилася в окупації. Поїхали до родичів, провідати і війна там їх застала, але вирвались", - згадує колежанка дівчини Світлана.

На деякий час родина виїжджала на Західну Україну, але повернулася в Запоріжжя.

Провести молоду родину в останню путь прийшли колеги, друзі та рідні Каміли. Поховали Іллю, Камілу та Емілію у Запоріжжі на кладовищі Святого Миколая.

Як повідомлялось, трагедія сталася 2 березня о 1:30. російська ракета С-300 влучила у п'ятиповерховий будинок, зруйнувавши його. Родину знайшли під завалами через дві доби. Загалом загинули 13 осіб.

Источник: ukrinform.ua