У Відні з'явилося графіті із Зеленським і його фразою «Мені потрібна зброя»

У Відні з'явилося графіті із Зеленським і його фразою «Мені потрібна зброя»

У центральній частині Відня з’явилося графіті, на якому зображений Президент України Володимир Зеленський і його відома фраза «I need ammo» («Мені потрібна зброя»).

Настінний малюнок з нагоди чергової зустрічі у форматі «Рамштайн» створено у співпраці Укрінформу та білоруського митця Михася Смольського.

«На початку війни Президент Зеленський сказав відому фразу «I need ammo, not a ride». Ці слова стали символом спротиву українців та їхньої стійкості духу у відбитті російської агресії. Саме вони надихнули на створення цього графіті. З усіх видів підтримки українцям потрібна передусім зброя – для захисту своєї свободи та незалежності, а також для захисту безпеки усієї Європи. Вільний світ має забезпечити Україні усю необхідну оборонну підтримку», - зазначив художник.

Графіті у синьому й жовтому кольорах з'явилося на стіні популярної серед молоді набережної Дунайського каналу біля станції метро Schottenring на Freda-Meissner-Blau Promenade.

Як повідомлялося, на американській військовій авіабазі у ФРН «Рамштайн» проходить п’ята зустріч Контактної групи з підтримки України. У зустрічі, яка проходить на запрошення міністра оборони США Ллойда Остіна, беруть участь представники 50 країн – глави оборонних відомств і високопоставлені військові. Генеральний секретар НАТО також прибув на авіабазу.

Источник: broadcast.net.ua