У Тбілісі протестувальники поставили на місце пропагандистку Звєзди міноборони РФ

У Тбілісі протестувальники поставили на місце пропагандистку Звєзди міноборони РФ

Пропагандистка телеканалу Звєзда Катерина Радомська втекла від мешканців Грузії, які протестують у центрі Тбілісі проти скандального «закону про іноагентів».

Як видно на оприлюднених кадрах, росіянка якраз розповідала своєму «глибинному народові», як сильно йому пощастило, що подібні акції у РФ заборонені, проте місцевим жителям її коментарі з цього приводу дуже не сподобалися.

Якоїсь миті навколо неї почав збиратися натовп людей, яких обурило, що співробітниця каналу міноборони країни, яка окупувала частину Грузії, спокійно ходить їхньою столицею, та ще й дозволяє собі подібні коментарі.

Спочатку люди почали вигукувати у її бік антиросійські гасла, а потім й зовсім стали штовхати.

Зрозумівши, що ситуація загострюється, Радомська вирішила рятуватися втечею.

Закон про «іноагентів», який є аналогом російського, ухваленого у 2017 році держдумою РФ для боротьби з інакомисленням, був схвалений парламентом Грузії у третьому читанні 14 травня, незважаючи на масові протести.

Документ запроваджує реєстрацію некомерційних юридичних осіб та засобів масової інформації, які отримують понад 20% доходів з-за кордону, як «організацій, що діють в інтересах іноземної держави».

Источник: nv.ua