У США Netflix заблокував можливість обміну паролями

Дмитро Сизов

Після майже року попереджень і тестування Netflix нарешті розпочав боротьбу з обміном паролями в Сполучених Штатах.

087.png (463 KB)

Будь-хто, хто ділиться логіном свого облікового запису Netflix з членами родини чи друзями, які живуть за різними адресами, повинен буде платити додатково 7,99 доларів на місяць за кожну наступну особу. У вівторок компанія почала надсилати електронні листи людям, які, на її думку, порушують правила, і найближчими днями продовжить розповсюджувати їх власникам основних облікових записів. Люди, які запозичили логін, отримають оновлення, коли вони спробують увійти, яке підкаже їм, як створити власний обліковий запис.

Людям, які використовують обліковий запис у дорозі, потрібно буде входити з основної адреси раз на 31 день, щоб уникнути бану.

Не буде жодного покарання для учасників основного облікового запису, яких спіймають у розголошенні своїх облікових даних. Компанія просто заборонить людям, з якими вони діляться, можливості транслювати. Люди, які хочуть створити власні облікові записи, мають можливість перенести свій профіль, щоб вони могли вибрати той епізод «Selling Sunset», який вони дивилися останнім.

Лише люди, які платять за 15,49 дол. США на місяць «Стандартний» або 19,99 дол. США на місяць «Преміальний» план, матимуть можливість платити за додаткових користувачів. Якщо вони мають «базовий» план із підтримкою реклами в розмірі 6,99 доларів США на місяць або 9,99 доларів США на місяць, вони не матимуть такої можливості, доки не оновлять план.

Netflix заявив, що 100 мільйонів людей у ​​​​всьому світі користуються його потоковим сервісом за підпискою, не оплачуючи власні облікові записи. Минулого року в інших країнах вона почала тестувати ці заходи проти обміну паролями, але вже давно заявляла, що зрештою це прийде до США, де компанія була заснована в 1997 році.

Критики правозастосування кажуть, що воно не враховує нетрадиційні сім'ї та роботу чи обмежений дохід. Якщо дитина йде до коледжу вперше і живе в гуртожитку, їй потрібно буде заплатити за додатковий профіль «додаткового члена». Те саме стосується будь-кого, хто входить в систему здебільшого з основної домашньої адреси, але не повертається регулярно, чи то через роботу в дорозі, службу в армії чи дитину, яка живе переважно з батьком, який має опіку, але не з Обліковий запис Netflix.

Хоча політика компанії завжди вказувала на те, що облікові записи призначені для спільного використання домогосподарствами, у минулому вона публічно схвалила цю практику. У 2017 році офіційний обліковий запис Netflix написав у Twitter: «Любов — це ділитися паролем». А на CES у 2016 році виконавчий директор Netflix Рід Гастінгс сказав, що компанії «подобається», що люди діляться обліковими записами Netflix, і описав це як «позитивну річ, а не негативну», повідомляє CNET .

Потокові компанії протягом останнього року змінювали свій бізнес, борючись із зростаючою конкуренцією та реальністю, що люди можуть дозволити собі лише таку місячну плату за підписку. Багато хто підняв ціни, зокрема Prime Video, Netflix і Apple TV Plus, але жодна інша компанія не пішла так само на спільне використання облікових записів.

У квітні Netflix також оголосив, що припиняє свою послугу підписки на DVD, яка розсилала фізичні диски клієнтам — пропозиція, яка існувала з моменту заснування компанії.