У Росії оголосили видання The Moscow Times «небажаною» організацією

У Росії оголосили видання The Moscow Times «небажаною» організацією

Генпрокуратура РФ заявили, що робота видання спрямована на «дискредитацію рішень керівництва Росії у зовнішній і внутрішній політиці».

Генеральна прокуратура Росії оголосила видання The Moscow Times «небажаним» на території РФ. Повідомлення про це 10 липня з'явилось на сайті відомства, повідомляє Meduza.

У прокуратурі заявили, що робота видання спрямована на «дискредитацію рішень керівництва Російської Федерації як у зовнішній, так і внутрішній політиці».

В установі зазначили, що засновником та власником The Moscow Times є громадянин Нідерландів, який водночас керує іноземними неурядовими організаціями Stichting Potamos, Stichting 2 Oktober та TVR Studios B.V. (власник телеканалу «Дождь»).

Ім'я власника видання у повідомленні не наводиться, але, ймовірно, це медіаменеджер Дерк Сауер, вказаний як директор двох перших згаданих організацій, пише Meduza.

У прокуратурі додали, що раніше домоглися блокування сайту The Moscow Times у Росії «у зв'язку з систематичним розміщенням публікацій, які містять недостовірну суспільно значиму інформацію, спрямовану на дискредитацію діяльності органів державної влади нашої країни щодо проведення спеціальної військової операції (так влада Росії називає вторгнення в Україну, — прим.)».

У відомстві зазначили, що The Moscow Times на постійній основі взаємодіє з виданнями Meduza, The Insider, «Важные истории», «Радіо Свобода», які раніше також оголосили «небажаними» організаціями.

Источник: detector.media