У Резнікова назвали повний список техніки РФ, яка візьме участь у "параді" на Хрещатику

У Резнікова назвали повний список техніки РФ, яка візьме участь у "параді" на Хрещатику

Радник міністра оборони Олексій Копитько закликав киян та гостей столиці бути обережними зі знищеною технікою росіян, яку виставили на Хрещатику, а також назвав зразки, які братимуть участь у "параді". Про це він написав у Telegram.

За його словами, було ухвалено рішення не відганяти громадян, поки техніку на Хрещатику розставлятимуть. Він закликав відвідувачів "виставки" бути обережними, оскільки на розбитій техніці багато гострого металу.

"Не треба засовувати своїх дітей повністю в горілу техніку. І діти, і дорослі лазитимуть, це зрозуміло, ніякі огорожі та патрулі не допоможуть. Просто лазьте дуже обережно. Пам'ятайте: ця техніка в прямому розумінні з поля бою, її ніхто спеціально не вилизував", – написав Копитько.

Копитько написав, що у "параді" візьмуть участь основні бойові танки РФ – Т-90, Т-80, Т-72 різних модифікацій, самохідні артилерійські установки (Мста-С, "Акація", "Гвоздика", "Хоста"), бронетехніка (БТР82, БМД, різні БМП, машини на базі МТЛБ), "тигри", "черепашки", зразки реактивної артилерії ("Град", "Ураган").

Окремо він згадав "цікаві штуки", зокрема бойову машину вогнеметників, польовий зенітно-ракетний комплекс "Панцир" та важку вогнеметну систему "Солнцепек". Також до центру столиці привезли залишки ракет С-300 та реактивних снарядів, якими обстрілювали Харків. Представлено техніку з усіх напрямків.

Источник: news.liga.net