У регіони поїдуть іще 17 реанімобілів, закуплені у межах ініціативи першої леді

У регіони поїдуть іще 17 реанімобілів, закуплені у межах ініціативи першої леді

У регіони України будуть передані ще 17 реанімобілів, придбаних у межах ініціативи дружини Президента Олени Зеленської через фандрейзингову платформу United24.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, передає Укрінформ.

“Наступні 17 автомобілів швидкої медичної допомоги, закуплені в межах ініціативи першої леді України через фандрейзингову платформу United24, поїдуть у регіони, а саме в Запорізьку, Миколаївську, Рівненську, Сумську, Харківську та Одеську області”, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що перші 18 автомобілів уже прибули на Сумщину, Харківщину, Миколаївщину, Чернігівщину і Рівненщину.

У МОЗ поінформували, що реанімобілі обладнані усім необхідним: кисневими балонами, кардіомоніторами, дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Це дає змогу швидко й безпечно доправити тяжкопоранених до лікарні.

За словами заступниці міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марії Карчевич, “швидкі” типу “С” МОЗ у першу чергу скеровує у прифронтові регіони, а також ті, що перебувають під артилерійськими та ракетними обстрілами.

"Автомобілі облаштовані для транспортування пацієнтів. У них можна здійснювати лікування кардіогенного шоку, надавати допомогу під час пологів, проводити реанімацію пацієнтів, загальне знеболення, первинну хірургічну обробку ран, внутрішньосерцеву кардіостимуляцію", - зазначила посадовець.

Источник: ukrinform.ua