У поліції розслідують хакерську атаку на систему е-квитка у Львові

У поліції розслідують хакерську атаку на систему е-квитка у Львові
Поліція відкрила кримінальне провадження через хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Хакерську атаку на систему е-квиток зафіксували у ніч на 29 березня. Директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк подав до поліції заяву про несанкціонований доступ до системи. Правоохоронці внесли інформацію про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За словами очільника «Львівавтодора», ціллю хакерів стали бази даних програмного забезпечення. Внаслідок цього стали тимчасово недоступні послуги друку, купівлі, поповнення транспортних карток «ЛеоКарт» та перевірки балансу.

«До аналізу ситуації залучено фахівців кіберполіції та представників Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Також працює оперативний штаб міста та команда представників із безпеки наших підрядників», — розповів Власюк.

У міськраді повідомили, що станом на 31 березня пасажири можуть скористатися для оплати банківськими картками та «ЛеоКартою», проте списання коштів за оплату проїзду відбуватиметься із затримкою. Також неможливо переглянути баланс на картці та не доступна опція поповнення проїзної картки.

Источник: hromadske.ua