У нас має бути братня любов: Філарет розповів про стосунки з Епіфанієм

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній не має жодних стосунків і всіляко уникає зустрічей із Філаретом.

Про це глава УПЦ Київського Патріархату, Святіший Патріарх Київський та всієї Русі-України Патріарх Філарет розповів в інтерв'ю "Апострофу".

".... Нещодавно мене вітали з днем народження. Було багато людей, а Епіфаній не привітав. І взагалі де б я не з’явився, він з того місця тікає. На Дніпрі я освячував воду, він був повинен також там бути, а коли дізнався, що я там буду, він відмовився освячувати воду на Дніпрі. Або ж в Українському домі прощалися із загиблими в Броварах. Епіфаній побачив, що туди прийшов я, то він втік звідти. Отака ненависть. А християнин не повинен мати ненависті і ми повинні мати один до одного братську любов. А що робити як друга сторона не хоче? В такому випадку самому потрібно в своєму серці не мати ненависті, а якщо тебе будуть ненавидіти, то їх справа і вони будуть відповідати перед Богом, - розповів про стосунки з Епіфанієм він.

Крім того, Філарет висловив свою думку, чому склалася така ситуація.

"..у Епіфанія є дуже сильне бажання заволодіти майном Київської Патріархії. Це бажання володіти чужим майном і призводить до таких наслідків. В основі лежить користолюбство. Я ж йому не стою на перешкоді, він служить і очолює свою церкву", - розповів він.

Источник: apostrophe.ua