У Міноборони розповіли про забезпечення військових бронежилетами і польовою формою

У Міноборони розповіли про забезпечення військових бронежилетами і польовою формою
Міністерство оборони з 15 по 21 вересня передало для забезпечення підрозділів Збройних сил України 20,6 тисяч одиниць бронежилетів та 24,7 тисяч шоломів.

Як передає Укрінформ, про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила в Телеграмі.

Також за цей період для ЗСУ передано 16,7 тисяч пар взуття, з них 7,6 тисяч зимового, 23,8 тисяч комплектів польової форми та 13,3 тисяч зимових курток.

"Минулого тижня ми повідомляли, що прибув караван з предметами речового забезпечення, їх розвантажували і ставили на облік. Зокрема в цьому каравані прибули 130 тисяч курток костюму утеплювача (флісок), 207,2 тисяч комплектів білизни натільної демісезонної та зимової, 25 тисяч шапок зимових та багато іншого", - зазначила Маляр.

До кінця цього тижня Міноборони очікує ще кілька десятків тисяч зимових курток, але цифри Маляр поки не називає.

"Тут виключно питання логістики і постановки на облік, яке може зайняти пару днів, бо достатньо багато зараз приходить. Паралельно триває накопичення резервів по засобам індивідуального бронезазисту", - зауважила заступниця міністра.

У резерві вже понад 135 тисяч бронежилетів. Як підкреслила Маляр, це тільки за прямими контрактами Міноборони, не рахуючи гуманітарної допомоги, а шоломів менше, але так само десятки тисяч.

Одночасно виконуються договори на придбання бензину, дизпалива, авіагасу, технічних олив, додала вона.

Источник: ukrinform.ua