У Мережі показали фотографії третього електромобіля Kia

У Мережі показали фотографії третього електромобіля Kia

Незважаючи на те, що Kia вже представила свій другий спеціалізований електромобіль, EV9, насправді автовиробник вже працює над наступним електромобілем, який отримає назву EV5 або EV7, тоді як EV9 все ще далекий від виробництва. Так званий MV – це новий повністю електричний позашляховик середнього розміру.

Другий спеціалізований електромобіль марки матиме порівняні розміри з кросовером Sportage з довгою колісною базою, причому внутрішній простір у нього буде схожий на Sorento.

278.jpg (87 KB)

Цей позашляховик знаходиться на ранній стадії розробки, тому що у нього немає задніх ліхтарів. Таємничий автомобіль вироблятиметься на заводі Kia в Сохарі з квітня 2023 року. Тож чекайте на появу перших офіційних зображень десь у першому кварталі 2023 року.

377.jpg (88 KB)

Таким чином, Kia вже розробляє два позашляховики, перший з яких розміром зі Sportage, але з покращеною модульністю інтер’єру та простором. Перша модель має кодову назву MV, EV6 – CV (C означає Compact, M означає середній розмір), і Kia вже провела зустріч із профспілкою.

Источник: uamotors.com.ua