У Києві в повітрі виявили перевищення шкідливих газів

У Києві в повітрі виявили перевищення шкідливих газів

У повітрі Києві протягом тижня з 8 по 13 серпня виявлено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 3,5 разу та формальдегіду - у 3,3 разу. Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Порівняно з попереднім тижнем, знизився рівень забруднення формальдегідом та оксидом вуглецю.

За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило:

у 3,0-3,5 разу – на площах Перемоги, Деміївській та Бессарабській, Оболонському проспекті, вулицях Каунаській та Семена Скляренка;

у 2,1-2,9 разу – на проспекті Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Інженера Бородіна, Довженка та Попудренка, перевищень не спостерігалось на пр. Науки, 37 (в районі метеомайданчика).

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом формальдегіду:

у 3,0-3,3 разу – на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, бульварі Лесі Українки, вулиці Каунаській;

у 1,9-2,8 разу – на площах Деміївській та Перемоги, проспектах Оболонському та Науки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Попудренка та Скляренка.

Інші перевищення ГДК за середньодобовим вмістом:

завислих речовин – у 1,0-1,1 разу на площах Бессарабській та Перемоги, проспекті Перемоги (район метро Святошин), вулиці Каунаській;

оксиду вуглецю – у 2,0 рази на вулиці Інженера Бородіна, у 1,0 раз на вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела) та Довженка.

Источник: sud.ua