У Києві судитимуть псевдоволонтера, дії якого призвели до загибелі людей

У Києві судитимуть псевдоволонтера, дії якого призвели до загибелі людей

Чоловік взяв гроші за евакуацію людей з окупованого Маріуполя, але вони загинули, не дочекавшись «рятівника».

За свою «допомогу» 27-річний шахрай із Броварів просив перекинути на власну картку 10 тисяч гривень. Свої зобов’язання чоловік не виконав. Відтепер йому загрожує до восьми років тюрми.

Раніше очільник Нацполіції Ігор Клименко розповів, що юнак записався в один із фондів волонтером, допомагав вести документацію.

«Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. „Герой“ написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на його карту та почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть… Вона й подумати не могла, що насправді ніхто й не збирався рятувати її сім’ю», — розповів Ігор Клименко.

20 березня батьки потерпілої загинули під час обстрілів Маріуполя. Однак і після цього шахрай тривалий час запевняв жінку, що з її рідними все гаразд, але отримані за їх перевезення кошти не повернув.

Афериста судитимуть за двома статтями Кримінального кодексу: «шахрайство» та «залишення у небезпеці». Йому загрожує від трьох до восьми років ув’язнення.

Источник: vechirniy.kyiv.ua