У Китаї знайшли величезне місто невідомої цивілізації

У Китаї знайшли величезне місто невідомої цивілізації

Археологи знайшли найцікавіші споруди у доісторичному місті на півночі Китаю. Це допоможе дізнатися, як уздовж річки Хуанхе утворилася рання цивілізація 4000 років тому. Розкопки відбуваються у повіті Ціншуйхе.

Про це повідомляє China News.

Директор Академії культурних реліквій та археології внутрішньої Моголії Сунь Цзіносья розповів трохи більше про відкриття. Групі вчених на місці розкопок вдалося знайти складні фортифікаційні споруди: навколишні рови, підземні тунелі та барикади. Оборонна інфраструктура складається зі стін і бастіонів, і дозволяла вести вогонь по противниках в різних напрямках.

Ділянка, де ведуться розкопки займає 1,38 кв.км. тут раніше існувало ціле місто, а сьогодні залишилися тільки 4000-річні руїни Сімао в Шеньму, провінція Шеньсі. Особливу увагу привернули міські ворота, а саме їх дизайн. Швидше за все він був запозичений в інших культур, що свідчить про спілкування між різними регіонами.

Можливо, це була сформована, раніше не вивчена цивілізація, через те, що в архітектурі міста занадто багато відмінностей від інших, відомих науці міст.

Дослідники припускають, що знахідка дає роз’яснення про утворення цивілізації вздовж річки Хуанхе. Найімовірніше це був прикордонний прохід. Такі пости були всюди. Це міг бути один з головних проходів, який з’єднував західний і Центральний Китай. І тут було своє суспільство з законами та засадами, що відрізнялися від інших.

Також були знайдені гончарні вироби та нефрити. Вони вказують на формування суспільства зі своєю культурою. Дослідження вивчення раніше невідомої цивілізації тільки почалися. Але в майбутньому вчені сподіваються отримати більше відповідей на питання: що це суспільство являло собою, якими був первинний лад, культура і традиції.

Источник: planetanovosti.com