У Китаї натовп дівчат зірвав весілля свого колишнього коханого

У Китаї сталася курйозна історія: натовп жінок заявився на весілля свого колишнього хлопця. Таким чином, вони вирішили помститися ловеласу за свої сльози та розбиті серця.

Деталі

Китаєць на прізвище Чен зустрічався з багатьма дівчатами і отримав репутацію бабія. Коли чоловік вирішив вгамуватися і знайти єдине кохання, все його минуле "спливло" прямо на весільній церемонії.

Дізнавшись про те, що Чен одружується, кинуті ним жінки заявилися до нього на весілля, тримаючи в руках червоний банер, на якому було написано: "Ми команда колишніх подружок Чена сьогодні ми вас знищимо".

Дівчата мовчки розгорнули плакат перед нареченим і нареченою просто на весіллі. Перформанс вдався, адже "мітинг колишніх" збентежив не лише наречених, а й гостей.

Чоловік розповів, що його новоспечена дружина посварилася з ним у день весілля. І вона та її батьки вимагали від чоловіка пояснень.

Чен зізнається, що свого часу "ображав багатьох дівчат", пояснивши подібну поведінку незрілістю. Він наголосив, що не гнівається на колишніх, і закликав інших не повторювати його помилок молодості.

Китаєць зазначив:

Ти маєш бути вірним своїй дівчині, а не зраджувати їй. Якщо в майбутньому вона вирішить висловити своє невдоволення, тобі кінець

Источник: meta.ua