У Броварах “замінували” усі школи і ТРЦ з вимогою викупу у 2 мільйони: відбувається евакуація

У Броварах “замінували” усі школи і ТРЦ з вимогою викупу у 2 мільйони: відбувається евакуація

У Броварах, що під Києвом, “замінували” усі школи та ТРЦ. Наразі відбувається евакуація вчителів та учнів. Про це на своєму Facebook повідомив мер міста Ігор Сапожко.

Цитата:

“Об 11:45 до поліції та ДСНС надійшло повідомлення про нібито замінування навчальних закладів та торгових центрів міста Бровари. Автором даного повідомлення є, як він себе називає, "російський терорист KARNAVAL“. Вимога — за три години зібрати викуп у сумі 2 млн грн”, — повідомив мер.

Деталі

У Telegram-каналах опублікували фотографію повідомлення. У листі терорист вимагає 2 млн грн на номер телефону, та погрожує, що може бути "багато жертв".

Як зазначив мер, негайно надано доручення керівникам закладів освіти евакуювати дітей та педагогів з усіх навчальних закладів громади, керівники торгових центрів також терміново повідомлені про ситуацію.

У заклади освіти управлінням поліції та ДСНС вже направлені бригади у складі вибухотехніків, кінологів та рятувальників.

Доповнення

Україною цього і минулого тижня “прокотилася” хвиля мінувань у різних регіонах. Переважно повідомлялося про “замінування” шкіл.

Сьогодні ситуація знову повторилася. Про “замінування” шкіл повідомили Київ та Львів.

Источник: unn.com.ua