У Білгород-Дністровському районі дитина ночувала в сараї і отримала переохолодження

В одному із сіл Білгород-Дністровського району 11-річний хлопчик пішов із дому та ночував у покинутій сараї. Коли поліцейські знайшли його вранці, він уже отримав переохолодження.

Про це повідомили у поліції.

Пошуки дитини тривали близько 11 години після того, як батьки звернулися до поліції. Причиною втечі дитини з дому стала сварка у сім’ї через уроки під час виконання домашніх завдань.

Сім’я, в якій, крім 11-річного, виховується ще 7-річний хлопчик, раніше в поле зору правоохоронців не потрапляла. З матір’ю та вітчимом дітей поліцейські провели профілактичну бесіду, – зазначили у поліції.

Щодо жінки склали протокол за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста (850 – 1700 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці просять батьків будувати з дітьми, особливо підліткового віку, довірчі та рівноправні стосунки, у конфліктах стримувати себе та шукати компроміси.

Источник: topor.od.ua