Туристів розвеселили страуси, що танцюють по колу

Є кілька причин, з яких ці найбільші птахи у світі танцюють.

У Національному парку Крюгера (ПАР) фотограф Майтсео Матлоу зобразив групу страусів, які танцюють по колу і змагаються між собою.

Про це повідомляє Latest Sightings.

Група тварин була захоплена зненацька, але це не завадило їй вразити туристів своїми круговими танцями. Чому страуси танцюють?

Відомо, що вони є найбільшими птахами у світі, які можуть зрости до 2,7 метрів у висоту та важити до 145 кг. Це птахи, що не літають, але вони дуже швидкі бігуни, які вміють розвивати швидкість до 69 км/год. Страуси мають довгі і потужні лапи, а також обтічне тіло, що дозволяє їм досягати таких вражаючих швидкостей.

Одна з причин, чому страуси танцюють – залучення партнера. Під час шлюбного сезону самці страусів виконують танець, щоб справити враження на самку.

Вони ходять кругами, хитають головою вгору і вниз і махають крилами, щоб показати свою силу і спритність. Танець – це також спосіб самця продемонструвати своє красиве пір'я. Останні вважаються життєво важливою частиною залучення самки.

Однак спарюванням все не обмежується, бо страуси можуть виконувати танці, якщо вони схвильовані, радіють чи хочуть встановити панування у групі страусів. Така поведінка особливо характерна для самців страусів, які є територіальними та агресивними істотами.

Також відзначимо, що страуси – не єдині тварини, що танцюють. Наприклад, відомо про танці бджіл, які таким методом повідомляють родичам вулику місцезнаходження джерел їжі.

Окрім цього, танцюють горили – так вони демонструють свою силу та залучають партнера. Також це властиво дельфінам, але їм танець – форма соціального зв'язку.

Источник: cursorinfo.co.il