Туреччина захоплюється бажанням українців зібрати гроші на «Байрактари» для ЗСУ

Туреччина захоплюється бажанням українців зібрати гроші на «Байрактари» для ЗСУ
Телеведучий і волонтер Сергій Притула оголосив про збір коштів на три «Байрактари» для українських військових 22 червня. Організатори поставили ціль зібрати 500 мільйонів гривень за тиждень, однак уже за першу добу вдалося зібрати гроші на два апарати, а саме 366 мільйонів гривень.

Туреччина «захоплюється» бажанням українців власними силами закупити ударні безпілотники «Байрактар» на потреби Збройних сил України. Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар на брифінгу 23 червня, передає «Суспільне».

Так він прокоментував волонтерську ініціативу зі збору 500 млн грн для закупівлі трьох турецьких «Байрактарів», яка стартувала напередодні.

Посол переконує, що питання, пов’язані з національною безпекою чи виробництвом цих ударних безпілотників, ретельно відстежуються в Туреччині. Боднар зазначив, що такий збір грошей є «потужним сигналом свідомості українців».

«Це надзвичайно потужний сигнал того, що українське суспільство розуміє важливість цих безпілотних апаратів, а також того, наскільки посилює мобілізаційний ефект назва “Байрактар”», — зауважив посол.

Источник: dilo.net.ua