Третина українців вважає недостатньо високою зарплату військових, які беруть участь у боях – опитування

34% українців впевнені, що зарплати військових, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, нижчі від необхідного. Про це свідчать дані соціологічного опитування групи "Рейтинг", які опубліковано на сайті Українського ветеранського фонду Мінветеранів.
40% опитаних вважають нинішні зарплати для учасників боїв оптимальними, 8% – вищими за необхідні.

Щодо військових у тилу, то 13% українців вважають їхню зарплату недостатньо високою, 51% – достатньою, 11% – вищою за необхідну.

Порівняно із серпнем 2022 року більше українців почали вважати, що держава недостатньо виконує свої обов'язки перед ветеранами (26% проти 19%).

Відповідно зменшилася кількість українців, які вважають, що країна досить робить для ветеранів (53% проти 69%).

Опитування провела Соціологічна група "Рейтинг" 14–16 січня. У ньому взяла участь 1 тис. осіб – українці віком від 18 років, які проживають у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування не було українського мобільного зв'язку. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю й типом населеного пункту.

Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95 – не більше ніж 3,1%.

Источник: gordonua.com