TikTok ввів маркування для контенту, створеного за допомогою ШІ

TikTok ввів маркування для контенту, створеного за допомогою ШІ

Платформа для створення коротких відеороликів TikTok оголосила про запуск нової функціональності, яка дозволить авторам явно вказувати, що їхній контент був створений за допомогою ШІ. Це нововведення було вперше помічене користувачами ще минулого місяця. Ініціатива спрямована на підвищення прозорості та чесності під час створення контенту.

Згідно з новими правилами, автори контенту повинні розкривати інформацію про те, чи створювався матеріал з використанням ШІ. Під час створення відео або фото з'явиться нагадування про необхідність увімкнути функцію маркування. Мітка «AI» розміщуватиметься під ім'ям користувача в нижньому лівому куті відео. Компанія наголосила, що немаркований ШІ-контент може бути вилучений.

Найближчим часом TikTok планує розпочати тестування автоматичного маркування всього ШІ-контенту. Це стане частиною прагнення компанії забезпечити прозорість та запобігти розповсюдженню підробленого контенту, який уже встиг набрати мільйони переглядів завдяки використанню програм для клонування голосу, створення фейкових пісень та відео за участю зірок.

Крім того, TikTok зобов'язав творців фільтрів та ефектів перейменувати інструменти , що працюють на основі ШІ, додавши до їхньої назва абревіатуру «AI». Так, наприклад, фільтр для обличчя Bold Glamour, що з'явився в TikTok у березні, пройде процедуру перейменування.

TikTok прагне створити середовище, де користувачі зможуть з упевненістю відрізнити справжній контент від створеного ШІ. Це допоможе запобігти поширенню дезінформації та підтримає довіру аудиторії до платформи.