Threads обігнала X за скачуванням додатків на iOS та Android

Threads обігнала X за скачуванням додатків на iOS та Android

Альтернативна платформа мікроблогів Threads за кількістю нових завантажень мобільних програм обійшла лідера ринку X, підрахували аналітики Apptopia, пише TechCrunch. Найбільш популярною нова платформа виявилася в Індії, а це пов'язується з рекламною кампанією, яку запустила Meta для просування нового сервісу.

На початку вересня кількість щоденних завантажень Threads становила 1 млн, і з того моменту до листопада цей показник знижувався: на початок місяця він досяг 350 тис., але вже до 23 листопада зріс до 620 тис. При цьому Threads за кількістю установок мобільного додатка вибилася вперед лідера ринку в особі X: з вересня у X було зафіксовано 27 млн ​​нових завантажень, а у Threads — 41 млн. Ця статистика також включає полегшену версію програми для ринків, що розвиваються — Twitter Lite, яку ще не торкнувся ребрендинг з перейменуванням платформи в X. Показники легкої версії благотворно позначаються на статистиці, оскільки користувачі Google Play продовжують шукати програму під старою назвою Twitter.

Найбільшим драйвером зростання Threads аналітики назвали Індію, на яку припали 11,2% або 9,2 млн нових завантажень програми. США виявилися лише іншими з часткою 7,4% та 6,1 млн завантажень. Несподіваним цей результат не став: Індія є важливою запорукою зростання і для Instagram. Найбільшим джерелом нових завантажень для X також виявилися не США, а Індонезія, тоді як Індія посіла друге місце. Зниження числа нових завантажень X аналітики Apptopia пов'язали з ребрендингом, через який адміністрації платформи, наприклад, довелося додати в опис програми App Store слова «раніше Twitter», щоб воно продовжило знаходитися за старою назвою. З цієї ж причини відзначено зростання завантажень Twitter Lite - за перший тиждень після ребрендингу він становив 350%.

При цьому X залишається найбільшою платформою мікроблогів з 500 млн. користувачів, тоді як база Threads за даними на жовтень була 100 млн. - і це дуже непогано для платформи, запущеної всього трьома місяцями раніше. Станом на 10 листопада кількість користувачів Threads зросла до 141 млн, свідчать дані незалежного трекера Quiver Quantitative. X також є найбільшою платформою новин, що довів недавній інцидент з компанією OpenAI — тут публікували всі офіційні заяви учасники драми.