Tesla отримає заборону на продаж безпілотних автомобілів у Британії

Tesla отримає заборону на продаж безпілотних автомобілів у Британії

Згідно з новими законами про безпілотні автомобілі Tesla стикається із забороною на продаж своєї повністю автономної технології в Британії , що є невдачею для планів Ілона Маска щодо мільйонів автомобілів, керованих роботами.

Міністерство транспорту заборонить виробникам автомобілів описувати транспортні засоби як «самокеровані» або «без водія», якщо їхні системи не будуть схвалені відповідно до змін, які заплановані на наступний рік.

Блокування продажу технології в Британії стане останнім ударом для Tesla пана Маска, яка зіткнулася з численними позовами та розслідуваннями щодо безпеки її технології допомоги водієві.

Протягом багатьох років Tesla бере з автомобілістів по всьому світу тисячі фунтів стерлінгів за необов’язкове оновлення «повного автономного керування» , але лише активувала тестову версію технології в Північній Америці. 

Попри свою назву, функція потребує постійного моніторингу з боку водіїв і описується як система «допомоги», що означає, що вона навряд чи досягне високої планки для схвалення уряду згідно з майбутнім законопроектом про автоматизовані транспортні засоби.

Минулого тижня в урядових звітах про те, як він планує забезпечити виконання законопроекту, говорилося, що терміни «самохід», «самохід», «самохід», «без водія» та «автоматизований транспортний засіб» будуть регулюватися в рамках заходів щодо запобігання « оманливий маркетинг» технології.

Зазначається, що обмеження на те, як виробники автомобілів можуть продавати свої системи, стануть першою частиною нового режиму, який набуде чинності, і почне застосовуватись у 2024 або 2025 році, незабаром після підписання законопроекту про автоматизовані транспортні засоби.

Менш просунута система автопілота Tesla, яка дозволяє автомобілям підтримувати свою швидкість у пробках, слідувати дорогам і змінювати смуги руху, не підпадає під маркетингові правила.

Юридичні експерти заявили, що пропозиції означають, що Tesla поставане перед труднощами в продовженні продажу технології у Великій Британії відповідно до планів уряду більш ретельно регулювати безпілотні транспортні засоби.