Тернополянка витратила 2000 грн на квитки «Укрзалізниці», яких так і не побачила

Тернополянка витратила 2000 грн на квитки «Укрзалізниці», яких так і не побачила

Жителька Тернополя Марта Журавель купила онлайн три квитки на потяг «Укрзалізниці», втім білети так і не надійшли на електронну пошту. Витрачені 2000 гривень їй не повернуть, - заявили в компанії.

Про інцидент дівчина написала у мережі Facebook. Журналістам сайту “Тернополяни» Марта Журавель детальніше розповіла історію.

За її словами, вона з сім’єю поверталася з відпочинку в Одесі до Тернополя. Квитків на потяги майже не було. Деякі з’явилися лише в день від’їзду, взяла їх. Коли перевірила пошту, зрозуміла, що білети не прийшли. На вокзалі сказали звертатися на гарячу лінію «УЗ», адже купували білети онлайн.

«Більше години ми з різних телефонів намагалися додзвонитися на гарячу лінію «Укрзалізниці». Паралельно телефонували і на Урядову лінію. Коли нарешті вдалося зв’язатися з представником «УЗ», в нас ще раз взяли дані, щоб перевірити де саме наші квитки», - розповідає Марта Журавель.

За її словами, вона назвала всі дані оператору: ПІП, номер потяга, вагон і місця.

«Оператор ще сказав назвати електронку. Я сказала свою, бо мій телефон в той момент був біля мене. Хоча перший раз квитки мали б надіслати на електронну пошту моєї мами. Оператор на це нічого не сказала, я думала в цьому проблеми немає», - продовжує тернополянка.

Коли прийшов час відправлення поїзда, а квитків досі не було на електронній пошті, дівчина знову задзвонила до оператора «Укрзалізниці». Та сказала, що через різні адреси електронних пошт, квитки не надіслали. Вона спробує ще раз надіслати на електронку мами, можливо вони прийдуть.

«З того часу пройшло майже два місяці. Квитків у нас досі немає. Ми складали звернення на Урядовій лінії про відшкодування коштів, бо сума не маленька. Більше 2000 гривень. І ось сьогодні прийшла відповідь», - каже дівчина.

У листі «Укрзалізниці» йдеться: «Вами була допущена помилка в адресі електронної пошти. Оскільки послуга була надана в повному обсязі, копії проїзних документів було надіслано на невірно вказану Вами електронну адресу, то відшкодування коштів не є можливим».

Також в повідомленні компанії заявили, що для авторизованих користувачів особистого кабінету квитки завжди приходять на електронну скриньку і зберігаються в кабінеті.

Дівчина каже, що дуже здивована, адже листи не прийшли ні на яку з заявлених електронних адрес, і хоча вона була зареєстрована в особистому кабінеті користувача, там їх теж не було. А в «Укрзалізниці» далі вперто не визнають, що квитки насправді не надіслали.

«Якби ж квитки надіслали, то ми б ними скористалися і поїхали додому. А так довелося переплачувати і купувати ще по одному, бо виходу не було. Тож тепер ні квитків ні грошей. Я онлайн квитки купувала завжди. Але вперше зіткнулася з такою ситуацією і з таким абсурдним і несправедливим ставленням до клієнтів», - зізнається Марта Журавель.

Источник: ternopoliany.te.ua