Telegram став платним: що відомо про нововведення роботи месенджера

Telegram став платним: що відомо про нововведення роботи месенджера

Платна передплата у месенджері Telegram дозволить повністю покрити витрати розробників. Про це засновник компанії Павло Дуров повідомив на своєму каналі.

За його словами, достатньо, щоб Telegram Premium скористалися лише 2,5%-3% користувачів. Наразі месенджером користуються понад 700 мільйонів на місяць, тому для самоокупності платну передплату слід оформити 21 мільйону людей. Передплата коштує $4,99 або €5,69 євро залежно від країни.

"Це ознаменує нову, орієнтовану на користувача еру в історії соціальних мереж", — заявив Павло Дуров.

У своєму пості він нагадав, що з моменту запуску в 2013 Telegram пропонував користувачам безпрецедентні можливості для ведення та читання чатів (500, включаючи створені), зберігання мультимедіа (до 2000 GIG) і завантаження файлів (до 2 000 MiB). Такі ліміти необхідні, щоб обмежити навантаження на сервери та витрати компанії на трафік. Щоб розширити межі дозволеного, команда вирішила зробити преміальну передплату, щоб користувачі самі компенсували витрати, одержуючи додаткові функції.

"Хоча наші експерименти з орієнтованою на конфіденційність рекламою в загальнодоступних каналах "один до багатьох" виявилися успішнішими, ніж ми очікували, я вважаю, що Telegram повинен фінансуватися в першу чергу користувачами, а не рекламодавцями. Таким чином, наші користувачі завжди будуть залишатися нашим пріоритетом", — пояснив Павло Дуров.

Він додав, що вже активні функції будуть безплатними, до них навіть додадуть кілька нових. Щобільше, власники Telegram Premium зможуть ділитися деякими своїми перевагами з іншими, наприклад, співрозмовники отримають можливість відкривати надіслані ним "вагові" документи, файли та наліпки, а також вибирати преміумреакції, прикріплені до повідомлень.

В офіційному блозі розробники Telegram розкрили всі умови передплати Premium:

  • Усі ліміти збільшуються вдвічі;
  • Можливість відправляти файли об'ємом до 4 ГБ (4 години відео з роздільною здатністю 1080p або 18 днів аудіо у високій якості);
  • Файли завантажуються на максимальній швидкості, яка залежить від інтернет-з'єднання;
  • Доступ до унікальних наліпок та реакцій;
  • Більше інструментів для керування чатами.

Крім того, розробники Telegram створили для преміальних передплатників набір ексклюзивних іконок для програми: зірка, зоряне небо та реактивний паперовий літачок. Їм також перестануть демонструвати рекламу в чатах.

Источник: focus.ua