Технологічні корпорації США заробили більше грошей, ніж майже всі країни світу

Технологічні корпорації США заробили більше грошей, ніж майже всі країни світу

Низка технологічних гігантів з США неофіційно називається “Чудовою сімкою”. Сюди входять Apple, Amazon, Alphabet, Meta, Microsoft, Nvidia і Tesla. Як повідомляє CNBC, у цьому році їхня фінансова міць перевищила прибуток компаній майже у всіх країнах G20.

Серед представників G20, крім США, тільки Китай і Японія здатні похвалитися великими досягненнями за акціями своїх бізнесів. Аналітики зазначають, що загальна ринкова капіталізація представників “Чудової сімки” робить її другою за величиною фондовою світовою біржею. Навіть Японія опинилася на 4 місці.

“Незважаючи на зростання відсоткових ставок, продажі та прибутки компаній залишаються стійкими. Це можна пояснити тим, що підприємства більш дисципліновані в управлінні своїми витратами, а американські домогосподарства мають більший рівень заощаджень, накопичених під час пандемії. Крім того, американський ринок праці є здоровим: протягом 2023 року було створено майже три мільйони робочих місць”, – прокоментував головний інвестиційний стратег Evelyn Partners Даніель Касалі.

Источник: processer.media