Тарабарова прокоментувала позицію екс-солісток гурту Real O

Світлана Тарабарова висловилася про своїх колег із гурту Real O, у якому виступала з 2008 по 2012 роки.

Про це вона повідомила в інтерв'ю Аліні Доротюк для її однойменного YouTube-каналу.

Зокрема, артистка вважає, що учасниці колективу - Регіна Тодоренко, Олена Виноградова, Аліна Астровська та Яна Соломко - на тлі замовчування про повномасштабну війну в їхній країні зрадили не лише Україну, а й власні принципи та совість.

"Мені їх шкода. Це люди, які не відчувають, що в цьому житті є сенс, за що треба боротися. Гроші? Я так розумію, що вони обирають гроші. Іншого пояснення я не маю", - сказала вона.

Як зазначила Доротюк, багато хто прикривається сім'єю, при цьому виконавиця вважає, що це лише відмазки і є багато прикладів, коли сім'ї кидали все і їхали з Росії.

"Є багато сімей, які виїхали з Росії і підтримують Україну, які змінили своє життя, як і всі ми, продали свої будинки, речі, бізнеси, якщо встигли. На таких людях хочу робити акценти. А на тих, хто обирає особисту зраду... Ти зраджуєш себе, як людину... Як ти можеш виховувати дитину, якщо в потрібний момент ти не підтримала своїх людей, не стала на бік справедливості?

Якщо їм спокійно спиться, то ок. Ми і без них впораємося, ми вистоїмо, житимемо у класній країні. Ми вже живемо в класній країні, незважаючи на ракети та обстріли. Нас не зламати.

Після перемоги ми все відбудуємо... Ми почали цінувати своє, на жаль, такою ціною. А тих - мені шкода", - підсумувала Світлана Тарабарова.

Источник: showdream.org