Що використовувати для паніровки котлет крім сухарів: буде смачно та соковито

Котлети вже давно не претендують на звання візитівки святкового столу, але від того їх не стали готувати рідше. Просто биточки та інші напівфабрикати перейшли у розряд повсякденних страв. Але і в цьому випадку вони повинні залишатися по-святковому соковитими та смачними.

Зберегти соки допоможе паніровка, для якої найчастіше використовують сухарі. Є й інші варіанти, не менш смачні та апетитні.

ЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ПАНІРУВАННЯ КОТЛЕТ

Навіть якщо закінчилися панірувальні сухарі, їх можна зробити самостійно, просто висушивши білий хліб або батон у духовці, а потім пропустивши сухарі через м’ясорубку або подрібнивши іншим зручним способом.

Є складніші варіанти, багатоскладові.

  1. Спробуйте обваляти битки у суміші борошна, збитого яйця та сухарів середнього помелу. У цей кляр котлети занурюють перед тим, як відправити на сковороду.
  2. Змішайте пшеничне борошно та картопляний крохмаль у співвідношенні 1:1. У цій суміші потрібно обваляти котлети перед смаженням.
  3. Любителі оригінальних рецептів можуть використовувати замість борошна та сухого хліба насіння кунжуту чи льону. Ось тільки на сковороді насіння може підгоріти, тому після легкого обсмажування котлети доводять до готовності в духовці.

І останнє, що може врятувати господиню, – це манна крупа. Рецепт особливо сподобається тим, хто звик бачити на котлетах тонку хрустку скоринку.

Источник: pixelinform.com