Що насправді відбувається у Twitter: український розробник розказав деталі

Колишній Staff Software Engineer у Twitter, українець Віталій Бондаренко розповів всю правду про роботу в компанії. За словами Віталія, більшість працівників компанії не витримали ультиматумів керівництва та пішли з Twitter.

Про це експрацівник Twitter Віталій Бондаренко написав у своєму дописі в LinkedIn.

Що відомо

Український інженер Віталій Бондаренко пропрацював у Twitter 14 місяців. Втім після ультиматумів нового власника компанії Ілона Маска, Віталій як і більшість працівників вирішив піти з компанії. 17 листопада 2022 року був його останній робочий день.

"Мені дуже сумно, як це закінчилося. Багатий і зарозумілий хлопець, який купив Twitter, зрештою знищив чудову робочу культуру, засновану на довірі та прозорості", — написав розробник.

Він пише про те, що Маск звільнив 50% робочої сили на основі невідомих показників. Пізніше, усвідомивши, що він звільнив кількох критично важливих інженерів, його нова команда попросила залишитися, "нахабно давши 15 хвилин для ухвалення рішення".

"Один із його найближчих нових директорів публічно заявив, що інженери Twitter "ліниві, потрібні лише для передачі знань і будуть звільнені після завершення", — пише Віталій Бондаренко.

Український розробник обурений цими заявами, за його словами, Маск може робити все що завгодно в компанії, але не ображати працівників, які намагалися працювати для спільної справи.

Масові звільнення у Twitter

Після купівлі Twitter Ілон Маск сфокусувався на оновленні компанії, першим кроком було зменшення витрат через скорочення половини штату Twitter. Згодом Маск розіслав працівникам компанії електронні листи із закликом працювати вдвічі ефективніше або одразу звільнитись.

Не витримуючи постійний тиск зі сторони нового керівництва, близько 1200 працівників компанії вирішили піти з Twitter, що стало неочікуваним для Ілона Маска. Одним із таких працівників був і українець Віталій Бондаренко, який працював інженером у Twitter.

Так, наразі в компанії залишились працювати близько 2000 осіб, до купівлі Ілоном Маском у Twitter працювало 7500 працівників.

Источник: it.novyny.live