Суд відправив до в'язниці українця, який передавав позиції ЗСУ в Маріуполі

Решетилівська окружна прокуратура довела провину жителя Полтавської області, який збирав дані про місцезнаходження українських військ, а також ділився в соцмережі забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму.

Деталі

За свої злочини наступні 10 років українець проведе у в'язниці. Суд розглянув матеріали кримінального провадження та визнав його винним за кількома статтями Кримінального кодексу.

Прокурори в суді довели, що на початку березня 2022 року чоловік через одну із соціальних мереж надіслав так званій "уповноваженій з прав людини в днр" інформацію про вогневі позиції українських захисників у м. Маріуполь Донецької області

Після цього фейкова "омбудсменка" відправляла отриману від зрадника інформацію військовому командуванню окупантів на південному напрямку фронту.

Ба більше, його сторінка в соцмережі була наповнена символікою комуністичного режиму, що також є кримінально караним злочином.

Тепер чоловік виправлятиметься під наглядом тюремних наглядачів упродовж десяти років, адже його визнали винним у порушенні перших частин 258-3 та 436-1 статей КК.

Источник: meta.ua