Створено ґаджет для лінивих голодних студентів

Створено ґаджет для лінивих голодних студентів

Принцип роботи пристрою дуже схожий на роботу кавоварки. Виробники запевняють, що ви отримаєте найсмачнішу локшину швидкого приготування.

На перший погляд можна подумати, що це марний ґаджет і витрачати на нього грошей не варто. Втім, як і на милий апарат, який миє пальці після чипсів, його також створили у Японії.

Але часто буває так, що заливши локшину гарячою водою, вона розварюється або залишається сирою. Це неприємно, тим паче коли ти голодний і в тебе нема часу приготувати щось інше.

Японська компанія Thanko вирішила зайнятися цією проблемою і створила апарат Makasetei. Ґаджет розміром з невелику кавоварку і він «професійно та ідеально заварює локшину швидкого приготування».

Принцип роботи є максимально простим. Потрібно залити воду в ємність, вона розташована на підставці. Висоту підставки можна регулювати. Потім зняти кришку з ємності з локшиною та поставити її під машинку.

Апарат сам нагріє воду та наллє в ємність. Спеціяльна система запустить таймер і простежить, щоб локшина не переварилася або залишилася сирою. Наприкінці процесу пролунає сигнал, що свідчить про готовність обіду.

У Японії планують встановлювати Makasetei в ресторани швидкого харчування. Можна придбати додому, вартість ґаджета 45 доларів.

Источник: shuba.life