Стрілянина в Техасі: нападник поранив бабусю й написав про свої плани у Facebook

Стрілянина в Техасі: нападник поранив бабусю й написав про свої плани у Facebook

Правоохоронці міста Ювалді американського штату Техас, де 24 травня внаслідок стрілянини загинули 19 дітей і двоє дорослих, встановили, що нападник оголосив про масшутинг напередодні у Facebook, а також поранив свою бабусю незадовго до нападу.

Про це повідомляє The New York Times.

Як оголосив губернатор Техасу Грег Еббот на пресконференції, десь за пів години до стрілянини у школі нападник - 18-річний учень середньої школи Сальвадор Рамос — написав у Facebook, що вб’є свою бабусю, потім написав, що зробив це, а згодом — написав третій пост: "Я збираюсь розстріляти початкову школу".

Бабуся Рамоса зазнала вогнепального поранення, але вижила й звернулася до сусідів по допомогу. Тим часом нападник поїхав до початкової школи, що за пів милі від його дому, врізавшись на великій швидкості в загорожу. При собі в хлопця були рюкзак і гвинтівка.

Коли Рамос підійшов до школи, його помітив охоронець. Між двома зав’язалася перестрілка, але нападник зміг зайти в будівлю. Коли він почав стрілянину, на місці вже були двоє поліцейських за викликом. Вони кілька разів вистрілили в Рамоса, поки той не помер.

За попередніми даними, 18-річний нападник придбав гвинтівку в супермаркеті 17 травня. Ще одну гвинтівку, яку виявили в авто Рамоса, той купив 20 травня.

Источник: suspilne.media