Стало відомо як почувається Джо Байден хворий на Covid-19

Дмитро Сизов
Стало відомо як почувається Джо Байден хворий на Covid-19

З листа лікаря американського Президента став відомий перебіг хвороби Джо Байдена на Covid-19.

Лікар описує такі симптоми коронавірусної хвороби у президента, як нежить і слабкість.

"Сьогодні вранці, у рамках нашої звичайної програми перевірки президента, було виявлено за допомогою тестування на антиген вірус SARS-CoV-2. Цей результат був згодом підтверджений за допомогою тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). У президента Байдена нині спостерігаються легені симптоми, в основному нежить та втома, а також періодичний сухий кашель, який розпочався вчора ввечері”, - сказано у листі.

За словами лікаря, враховуючи критерії Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), він призначив Байдену ліки для Paxlovid.

"Президент повністю вакцинований і двічі отримував бустерну дозу, тому я очікую, що він відреагує на лікування добре, як і більшість максимально захищених пацієнтів. Він буде ізольований відповідно до рекомендацій Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC). Я триматиму ваш офіс в курсі будь-яких змін у його стані чи плані лікування", - запевнив лікар.

Сам містер Президен в своєму Твіттері написав:

"Народе, у мене все чудово. Дякую за вашу турботу. Щойно зателефонував сенатору Кейсі, конгресмену Картрайту і меру Когнетті (і моїм двоюрідним братам зі Скрентона!), щоб висловити жаль з приводу того, що пропустив наш сьогоднішній захід. Продовжую бути !"

tw1.png (71 KB)