Стало відомо, що буде з пляжним сезоном у Києві під час війни

У столиці не планують відкривати пляжний сезон, а киянам та гостям міста рекомендують утриматись від відвідування пляжів. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва, передають "Коментарі".

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, у Києві не планують відкриття пляжного сезону через вимоги безпеки. Киянам та гостям столиці радять утриматись від відвідувань пляжів та зон відпочинку, оскільки там відсутні укриття. Під час повітряної тривоги слід неухильно дотримуватись вимог безпеки та перебувати в укриттях. Окрім того, у Києві, з міркувань безпеки триває заборона на відвідування лісів, де здійснюють роботи з розмінування територій та виявляють вибухонебезпечні предмети.

До цієї заяви речник комунального підприємства "Плесо" Євген Кобан сказав, що у Києві цього року, попри воєнний стан, планують відкрити для літнього відпочинку усі пляжі. За його словами, у Києві цього літа могли б запрацювати усі столичні пляжі, але які саме відкриють, стане відомо лише після ретельних перевірок.

"Ми плануємо, що у Гідропарку всі пляжі будуть відкриті. Це пляж Венеція, пляж Молодіжний, пляж Передмістна Слобідка, пляж Дитячий та пляж Золотий", — повідомив речник комунального підприємства "Плесо".

Источник: kyiv.comments.ua