Стали відомі найвідчайдушніші вчинки знаменитостей заради ролі у кіно

Акторська гра – це рідко імпровізація та вроджений талант. Зазвичай акторам доводиться багато працювати, навчатися новому та буквально жити в ролі свого персонажа поза знімальним майданчиком, щоб відчути і проникнутися його історією.

Іноді це займає довгі місяці, що супроводжуються виснажливою роботою. Редактори сайту Сollider розповіли про відчайдушні вчинки зірок заради своїх ролей.

Роберт Де Ніро

Заради ролі ветерана-соціопата, який поступово божеволіє, працюючи таксистом у Нью-Йорку, Роберт Де Ніро місяць таксував. Фільм "Таксист" 1976 року був наскільки важливим для молодого артиста, що він залюбки приміряв на себе образ головного героя.

Джаред Лето

Заради правдоподібності в фільмі "Загін самовбивць", де Лето зіграв Джокера, актор спеціально псував стосунки з колегами. Він не тільки просив їх називати себе Джокером весь час, а й надлислав огидні "подарунки", щоб викликати в зірок відразу до себе.

Том Круз

У стрічці "Співучасник" Том Круз зіграв професійного вбивцю і до цього ретельно готувався. Він відточував свої навички володіння зброєю та залишатися непомітним на публіці. Для цього всесвітньо відомий актор прикидався курʼєром і намагався доставляти їжу так, щоб його не впізнали.

Хоакін Фенікс

Актор у фільмі "Майстер" зіграв персонажа зі стиснутими щелепами, а щоб навчитися розмовляти так, як від нього цього чекали продюсери, зірка заплатив дантисту за брекети та гумки, хоч і не потребував цього.

Джеймі Фокс

Для знімання в драмі "Соліст" Джеймі Фокс також звернувся до стоматолога, але з іншим проханням. Щоб правдоподібно зіграти безхатька, артист попросив сточити йому зуби, імітувавши гниття. Зобразити огидного персонажа з зовнішністю Фокса було нелегко, тож над його образом добре попрацювали.

Источник: toneto.net