Spotify звільнить понад 1500 співробітників на тлі зростання капітальних витрат

Spotify звільнить понад 1500 співробітників на тлі зростання капітальних витрат

Стало відомо, що популярний стрімінговий музичний сервіс Spotify скоротить близько 17% співробітників – понад 15 00 осіб. Новий етап скорочень стане для компанії вже третім цього року. Зумовлений він зростаючими капітальними витратами.

У зверненні до співробітників засновник і голова Spotify Даніель Ек (Daniel Ek) заявив, що правильне визначення чисельності персоналу має вирішальне значення для компанії, щоб впоратися з "майбутніми викликами" . Необхідність скорочення штату співробітників він пов'язав із повільним економічним зростанням та збільшенням капітальних витрат. «Я розумію, що це вплине на деяких людей, які зробили цінний внесок. Відверто кажучи, компанію залишить багато розумних, талановитих і працьовитих людей» , - йдеться у повідомленні глави Spotify, яке було опубліковано у блозі компанії.

В даний час у Spotify працюють близько 10 тис. осіб. Це означає, що новий етап звільнень торкнеться понад 1,5 тис. осіб. Згідно з наявними даними, співробітникам, яким доведеться залишити компанію, буде повідомлено про це своєчасно. Нагадаємо, у червні цього року Spotify провела скорочення близько 6% персоналу, а ще кілька сотень співробітників покинули компанію у січні.

«Я розумію, що для багатьох нинішнє скорочення може здатися напрочуд великим, враховуючи нещодавню позитивну звіт про прибутки та збитки і наші фінансові результати. Ми обговорювали можливість проведення невеликих скорочень у 2024 та 2025 роках. Проте, враховуючи розрив між нашим цільовим фінансовим станом та поточними експлуатаційними витратами, я вирішив, що суттєві дії щодо коригування витрат стануть найкращим варіантом для досягнення поставленої мети» ,  написав Ек у своєму зверненні.