Spotify розробляє інструменти, які дозволять користувачам робити ремікси пісень

Spotify розробляє інструменти, які дозволять користувачам робити ремікси пісень

Spotify розробляє інструменти, які дозволять користувачам робити ремікси пісень безпосередньо у стрімінговому сервісі, з такими функціями, як регулювання темпу, фільтрація за жанрами та настроєм, а також створення реміксів для конкретних сценаріїв, наприклад, тренувань.

Spotify працює над інструментами мікшування, які дозволять користувачам реміксувати пісні в потоковому сервісі. Про це пише TechCrunch.

Деталі

Хоча любителі музики використовують такі програми, як Adobe Audition або Ableton Live, щоб створювати мікси своїх улюблених пісень, нові можливості дозволять людям робити це безпосередньо в Spotify.

Знімки екрана показують, що інструменти мікшування будуть доступні за новим преміум-рівнем підписки "Music Pro".

Про цю новину першою повідомила газета The Wall Street Journal,  джерела якої стверджують, що обговорення інструментів ще рано, а ліцензійні угоди ще не розроблені.

Представник Spotify сказав TechCrunch, що компанія постійно шукає ідеї щодо покращення своїх пропозицій продуктів і надання цінності своїм користувачам, але не коментує припущення щодо нових функцій.

Доповнення

На скріншотах, наданих TechCrunch, код програми посилається на різні інструменти мікшування, які дозволять користувачам "розвивати свої навички ді-джея за допомогою різних стилів переходів, щоб створити остаточний мікс".

Інструменти також дозволять користувачам "встановлювати діапазон темпу для вашого міксу та "встановлювати атмосферу для вашого міксу", фільтруючи за "жанрами, настроями, видами діяльності тощо".

Код передбачає, що користувачі зможуть створювати ремікси пісень відповідно до певного сценарію.

Теоретично ви можете створити бадьору, пришвидшену версію повільнішої пісні, щоб створити ремікс для прослуховування під час тренування.

пише видання

Источник: unn.ua