Співзасновник Google розлучився з дружиною: їй закидали роман з Ілоном Маском

Співзасновник Google розлучився з дружиною: їй закидали роман з Ілоном Маском

Співзасновник Google Сергій Брін розлучився з дружиною. Раніше їй закидали роман з Ілоном Маском. Про це пише Insider.

Що сталося

Співзасновник Google Сергій Брін та його друга дружина Ніколь Шанахан познайомилася на реколекціях з йоги у 2015 році. Вони побралися у листопаді 2018 року. Приблизно через два тижні у них народилася донька. Але вже в січні 2022 року, після трьох років шлюбу, Брін подав на розлучення. Мовляв, через «непримиренні розбіжності».

Цьому передували чутки про нібито роман Ніколь з Ілоном Маском у грудні 2021-го. The Wall Street Journal випустили тоді про це великий матеріал. Як пише видання, люди, знайомі з цією справою, розповіли: розлучення було викликане саме звинуваченнями в романі. До слова, Брін дружив з Маском протягом багатьох років. Маск та Шанахан заперечували звинувачення.

Тепер видання Insider отримало судові документи про фіналізацію розлучного процесу, датовану 26 травня. Згідно з умовами розлучення, Шанахан і Брін мають розділити юридичну та фізичну опіку над чотирирічною донькою. Гонорари адвокатів та розподіл активів експодружжя були вирішені в конфіденційному арбітражі, за умовами шлюбної угоди. Відомо, що Шанахан не оскаржувала розлучення, але попросила суд присудити їй аліменти.

Источник: vctr.media