Сьогодні День Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Дмитро Сизов
Сьогодні День Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Першу річницю Дня Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України її працівники відмічають у стані реальної війни. Хоча війна в кіберпросторі з рашистськими хакерами почалася вже давно.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку) утворена на виконання ухваленого 23 лютого 2006 року Закону України «Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України» на базі ліквідованого Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України і є спеціалізованим органом центральної виконавчої влади в галузі спеціального зв'язку та захисту інформації, суб'єктом сектору оборони і безпеки, основним суб'єктом національної системи кібербезпеки, що здійснює координацію діяльності суб’єктів забезпечення кібербезпеки в галузі кіберзахисту, та адміністратором зв'язку.

Як написав Олександр Федієнко в своэму Фейсбуці: "Ваша праця не всім помітна, та не всім зрозуміла.Але саме завдяки службі, відбувається технічна політика у галузі зв‘язку.Безпекова політика, питання кібербезпеки.Дякуючи вам, відбувається захист державних інформаційних ресурсів, від різноманітних кібератак.Забезпечується національна безпека, захисту державного суверенітету та інформаційного простору України.

З нагоди професійного свята бажаю всім перемоги, мирного неба, щастя, міцного здоров’я, родинного затишку, а також професійного та кар’єрного зростання."

Наша редакція приєднується до привітань героїчним працівникам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Бажаємо Вам  Перемоги над ворогами та міцного здоров'я!