Служитиме довше і працюватиме швидше: два правила підвищення продуктивності телефону

Служитиме довше і працюватиме швидше: два правила підвищення продуктивності телефону

Щоб телефон служив довше, потрібно дотримуватися "золотого правила" зарядки, також його продуктивність значно збільшать прості дії. Корисні звички допоможуть зробити роботу гаджета ефективнішою.

Отже, перше і найважливіше правило — щоб продовжити термін служби смартфона і зробити його роботу швидшою, експерти радять хоча б раз на тиждень повністю відключати його. Час відключення – щонайменше кілька хвилин, а краще – кілька годин. Це розвантажить системні ресурси, зайняті різними програмами та процесами, пише сайт itechua.

Друге правило — регулярне видалення кешу додатків, фото, відео, документів і месенджерів, що часто використовуються. Це підвищує продуктивність телефону та знижує навантаження на процесор та оперативну пам’ять, що позитивно позначається на його роботі. Також експерти рекомендують вимкнути непотрібні push-повідомлення.

Крім того, фахівці радять не нехтувати встановленням оновлень операційної системи. Оновлення не тільки виправляє помилки та вразливості телефону, але й може покращити продуктивність акумулятора. Щоб не пропустити новації, можна настроїти автоматичне оновлення на смартфоні.

Источник: lite.telegraf.com.ua