Складаний iPhone з’явиться раніше, ніж очікувалося і не буде схожим на Galaxy Z Fold 5

Складаний iPhone з’явиться раніше, ніж очікувалося і не буде схожим на Galaxy Z Fold 5

У минулому році стало відомо, що Apple розглядала можливість випуску складного iPhone, але виникали сумніви щодо міцності такого пристрою. За новими звітами, зараз компанія готується до випуску iPhone з 7,9-дюймовим екраном і складним дизайном.

Більшість великих виробників смартфонів вже випустили свої складні моделі, але Apple ще не приєдналася до них. Здається, компанія не поспішає і бажає, щоб її перший складний смартфон був не лише тонким, але й не мав складок на екрані.

За словами аналітика Haitong International Джеффа Пу, хоча цього року Apple не має планів випускати складні пристрої. Наступного року компанія планує запустити складний MacBook із 20,3-дюймовим екраном, схожий на Lenovo ThinkPad X1 Fold.

Після тестування доладного комп’ютера, який Apple вважає менш ризикованим, ніж доладний iPhone, компанія планують випустити його в 2025 році. Цей iPhone буде мати 7,9-дюймовий екран і, ймовірно, буде розкладачем, але не з двома екранами, як у Samsung Galaxy Z Fold 5.

Як і Huawei Mate Xs 2, новий iPhone розкладатиметься назовні, тому не потребує двох дисплеїв, що зробить його легшим. Такий дизайн допоможе Apple досягти мети створити складний телефон без складок і зазорів між половинками в складеному стані.

За попереднім звітом, Apple почне масове виробництво складаного MacBook наприкінці 2025 року, а доладного iPhone наприкінці 2026 року. Обидва пристрої будуть орієнтовані ринку флагманського класу, тому їх ціна буде відповідної.

Источник: itechua.com