Швидко черствіє випічка: які 5 хитрощів допоможуть виправити ситуацію

Жодній господині не хочеться, щоб випічка була черствою вже наступного дня, адже це не дозволить насолодитися десертом. У деяких кухарів борошняні вироби залишаються свіжими протягом тижня. Якщо ви не хочете, щоб випічка швидко ставала твердою, вам потрібно дізнатися про п’ять важливих правил.

У ЧОМУ ВОНИ ПОЛЯГАЮТЬ

МАСЛО

Якщо рецептура дозволяє, то до складу тіста рекомендується вводити трохи масла. Завдяки цьому простому компоненту випічка тривалий час залишається м’якою та апетитною.

СМЕТАНА

Багато кухарів у своїх рецептах використовують даний кисломолочний продукт. Сметана позитивно відбивається на смакових якостях випічки і не дозволяє пирогам черствіти раніше.

КРОХМАЛЬ

Не всі господині повною мірою усвідомлюють користь крохмалю у кулінарії. Адже цей компонент здатний забезпечити тісту м’якість і легкість. У випічку краще додати крохмаль, розчинений у невеликій кількості води.

КУРЯЧІ ЯЙЦЯ

Багатьом відомо, що цей компонент будь-яку страву здатний зробити жорсткою, якщо ввести яєць більше, ніж потрібно. Якщо у складі присутні яйця, потрібно знати про одну хитрість. Доведеться взяти додаткове яйце, відокремити жовток та обробити ним поверхню пирога чи булочок.

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

Не варто при виготовленні випічки використовувати щадний режим запікання, який полягає в тривалій термічній обробці при відносно невисокій температурі. Через це страва може виявитися твердою відразу після приготування.

Источник: pixelinform.com