Швейцарія ввела нові санкції проти росії: торкнуться 155 фізосіб і компаній

Швейцарія ввела нові санкції проти росії: торкнуться 155 фізосіб і компаній

Нові санкції проти росії вдарять по десятках структур, які діють в інформаційному полі, військовому і торговому секторах, а також тих, хто бере участь у незаконній депортації українських дітей.

Деталі

Швейцарія запровадила обмеження щодо 155 фізичних осіб і компаній із країни-терористки. Про це повідомила пресслужба місцевого Міністерства економіки, освіти і науки.

Нові санкції здебільшого спрямовані проти підприємців, пропагандистів, представників збройних сил і судової системи, осіб, відповідальних за депортацію українських дітей, і співробітників федеральної служби безпеки російської федерації (фсб).

Навіть ті, хто обслуговує російський оборонний сектор рф, зіткнутися з санкціями. Ба більше, компанії та особи, які допомагають обходити введені обмеження в торговельному і фінансовому секторах, також потраплять під санкції.

Відомо і про заборону у Швейцарії на розміщення рекламних матеріалів у пропагандистських медіа рф. У ганебному списку заборонених для реклами розповсюджувачів дезінформації значаться "Голос Европы", "РИА Новости", "Известия" і "Российская газета".

У документі йдеться про додавання до санкційних списків понад 2 тисяч компаній і фізичних осіб. Нові санкції проти росії почали діяти у вівторок, о 19:00 за Києвом.

Источник: meta.ua