Школам доручено готуватися до нового навчального року

Міністерство освіти і науки пропонує департаментам освіти і науки розпочати роботу щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2023/24 року.

Також у МОН наголошують на необхідності вважати забезпечення безпечного освітнього середовища пріоритетним напрямком діяльності керівників всіх рівнів.

З метою своєчасного та якісного прийняття в експлуатацію закладів освіти до нового навчального року МОН пропонує врахувати в роботі Інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року.

Також задля організації освітнього процесу в очній формі навчання МОН рекомендує продовжити відповідну роботу щодо забезпечення закладів освіти об’єктами фонду захисних споруд шляхом облаштування існуючих та будівництва нових захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів закладів освіти.

Окрім того, засновникам та закладам освіти необхідно передбачити забезпечення мінімальних вимог для належної організації освітнього процесу в захисних спорудах.

Источник: osvita.ua