Шакіра вперше прокоментувала своє розлучення з Жераром Піке

Шакіра вперше прокоментувала своє розлучення з Жераром Піке

Відома співачка Шакіра вперше після новин про зради Жерара Піке та їхнє розлучення дала інтерв’ю. Виконавиця розповіла, як зараз складається її життя.

В інтерв’ю Elle Шакіра наголосила, що їй зараз дуже важко говорити про особисте життя. Довгий час вона мовчала, тому що в її випадку це було не звичайне розставання – це був скандал зі зрадами та чутками про те, що футболіст планує відсудити у колишньої дружини опіку над дітьми.

«Я завжди на очах у публіки, і наше розставання не схоже на звичайне розставання. Тож важко довелося не тільки мені, а й моїм дітям. Неймовірно складно», — зазначила співачка.

Також Шакіра нарікала на те, що вона не може вести нормальне життя і навіть погуляти з дітьми в парку, бо її переслідують ЗМІ. Більшість часу сім’я перебуває у своєму будинку.

«Я намагався приховувати від дітей ситуацію, що склалася. Я намагаюся робити все, щоб захищати їх, бо це моя місія номер один у житті. Але потім вони чують щось у школі від своїх друзів або натикаються на якісь неприємні новини в Інтернеті, і це їх просто зачіпає, розумієте?»

Источник: likein.ua