СБУ заблокувала діяльність кабельної мережі, яка транслювала у містечку на Житомирщині російські телеканали

СБУ заблокувала діяльність кабельної мережі, яка транслювала у містечку на Житомирщині російські телеканали

Електрик одного з військових містечок Житомирської області налаштовував спеціальне обладнання і програмне забезпечення для ретрансляції телеканалів країни-агресора: СБУ заблокувала діяльність незаконної кабельної мережі.

Про це 20 травня повідомила пресслужба Управління СБ України в Житомирській області.

«Канал поширення забороненого телевізійного антиукраїнського контенту російської федерації та білорусі заблокували на Житомирщині співробітники Служби безпеки України спільно з представником Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Серед споживачів «телепродукції» - сім’ї військовослужбовців – мешканців одного з військових містечок Житомирської області», - йдеться у повідомленні.

Оперативники кіберпідрозділу Служи безпеки України встановили, що місцевий електрик налаштував спеціальне обладнання і програмне забезпечення для ретрансляції бажаючим «пакету каналів». До цього переліку входили як розблоковані українські платні канали, так і заборонені в України пропагандистські телеканали рб та рф. Серед них - «НТВ», «ОРТ», «россия1», «россия24» тощо.

З початком повномасштабного вторгнення рф до України місцеві жителі змусили «власника незаконної кабельної мережі» заблокувати ретрансляцію антиукраїнських телеканалів та звернулися до Служби безпеки України для проведення належної перевірки.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили: спеціальне телекомунікаційне обладнання (у тому числі супутникові ресивери, тюнери, суматори та підсилювачі сигналів тощо), списки «абонентів» незаконної кабельної мережі, інші докази, що підтверджують протиправну діяльність фігуранта кримінального провадження.

Источник: zhitomir-online.com