Samsung тестує прототип Galaxy S25 Ultra з трьома камерами на задній панелі

Samsung тестує прототип Galaxy S25 Ultra з трьома камерами на задній панелі

Минув деякий час з моменту запуску серії Galaxy S24, і в Інтернеті вже почали з’являтися витоки інформації про серію Galaxy S25. Згідно з попередніми чутками, серія S25 може не мати передбачуваної багатошарової батареї для більшої щільності енергії. Натомість серія використовуватиме ШІ для економії енергії та потенційно запропонує кращий час автономної роботи.

На одну камеру менше разом зі змінним масштабуванням

Останні чутки від інформатора @ISAQUES81 розповідає про три нові аспекти системи камери Galaxy S25 Ultra. Повідомляється, що Samsung тестує ранній прототип свого майбутнього флагмана Ultra.

За його словами, прототип S25 Ultra має лише три камери на задній панелі замість чотирьох, які пропонувалися у попередників. Три камери: основна, ультраширока та одна перископічна телефото. Повідомляється, що Samsung відмовилася від «слабкого» 3-кратного телефотомодуля та намагається компенсувати це цифровим зумом.

Компанія вже експериментувала з камерами зі збільшенням принаймні з попередника, де вони відмовилися від «слабкого» 10-мегапіксельного 10-кратного телефото на 50-мегапіксельну 5-кратну. І телефон справді чудово справляється з дальнім масштабуванням завдяки 5-кратній камері з високою роздільною здатністю та можливостями ШІ. Застосування чогось подібного в діапазоні 3x теоретично неможливе напевно.

Основна камера зберігає той самий розмір сенсора та роздільну здатність. Однак датчик захопить більше світла, можливо, з більшою діафрагмою. Більше світла для датчика, як правило, корисно для провайдера та, своєю чергою, забезпечує кращий кінцевий результат.

Перископний телефото використовує більший датчик, ніж Galaxy S24 Ultra, що може покращити деталізацію збільшених знімків. Але найбільш помітною зміною є додавання змінного масштабування, яке має важливе значення для якості зображень на збільшених знімках. Змінне масштабування означає використання певних механізмів, подібних до спеціальних камер, які створюють більше зображення на сенсорі. Відсутність кадрування означає меншу або повну відсутність втрати деталей у процесі масштабування.

Однак, на відміну від Xperia 1 V (який може похвалитися безперервним оптичним збільшенням 3,5x – 5,2x), S25 Ultra запропонує дві фіксовані фокусні відстані – перша буде від 4 до 5x, а друга – від 6 до 7x. Це схоже на об’єднання двох різних зум-камер (як зараз) в один модуль. Телефон все одно використовуватиме цифрове масштабування для значень між двома фокусними відстанями. Тим не менш, дві фіксовані фокусні відстані досить близькі одна до одної, і втрата не повинна бути помітною.

Источник: portaltele.com.ua